Marzena Defler photo
  • mgr psycholog - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
  • Counseller Gestalt – Centrum Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling,
  • Certified Trauma and Peak States Therapist,
  • Peak States Clinic Staff Therapist
  • członek zespołu i egzaminator ISPS
 
strona: www.marzena.defler.pl
email: ispsmarzena@gmail.com
Whats App/ Phone: +48 791 190 403
E-mail: kliknij, aby się skontaktować
Polish


Relacje
Problemy pokoleniowe
Blokady emocjonalne
Ograniczające przekonania
Reaktywność emocjonalnaWitaj, kilka słów o mnie:

  • U podstaw mojej pracy stoi przekonanie, że w naturze człowieka jest pełen potencjał do trwałego odczuwania pozytywnych stanów spokoju, radości, miłości i spełnienia.
  • Jeśli szukasz pomocy i rozwiązania Twoich problemów zapraszam na sesje. Podczas naszej wspólnej pracy pomogę Ci obniżyć emocjonalne oraz fizyczne napięcie, obniżyć poziom negatywnych emocji oraz uzyskać pozytywne i szybkie efekty. Zapraszam, umów się już dziś. 

Klienci mówią o mnie :

"Z całego serca polecam prace terapeutyczna z Marzeną Defler, ma ona duże doświadczenie w pracy z klientami. Jest ona bardzo skuteczna i po każdej sesji odczuwa się ogromne zmiany w pracy zawodowej i w relacjach z bliskimi. Dziękuję bardzo i polecam. " Aneta

"Pierwsze rezultaty pojawiły się już po pierwszej sesji. Poprawa koncentracji, chęć działania, chęć życia i spokój w głowie. Po sesjach obserwuję w moim życiu: spokój wewnętrzny, lepsze radzenie sobie ze stresem, głęboki, spokojny sen, świeży umysł – mogłabym wymieniać jeszcze długo; to są jednak kluczowe zmiany, bardzo dla mnie ważne ponieważ odzyskałam poczucie, że ze wszystkim sobie poradzę. Najważniejsze aspekty życia, które osiągnęłam po terapii z Panią Marzena to podjęcie pracy, studiów, uzdrowienie relacji rodzinnych. 

Jeśli to czytasz i zastanawiasz się nad wyborem specjalisty, pisz, dzwoń szybko do Pani Marzeny, jest to super specjalistka, empatyczna, mądra, profesjonalna. Czułam sie rozumina i wspierana. Dziękuje :)" Ewelina

 

 

 

 
 

 

 

 


 

 Revision History
Logon